«سایت ما راه اندازی شد.»


www.pachenar.ir

   

  «در این وبلاگ شما با انواع سایت های جذاب آشنا خواهید شد»

 

  

«برای اطلاع از سایت های جدید در خبرنامه ی وبلاگ عضو شوید»

uptimerobot.com : شما در این سرویس می‌توانید تا 50 وبسایت را تحت نظر قرار دهید و وضعیت آن‌ها را دنبال کنید . هر 5 دقیقه وضعیت وبسایت شما را چک می‌کند که شامل میزان بازدید ها هم می‌شود . این سرویس در صورتی که وبسایت شما از دسترس خارج شود از طریق تویتر (بزودی) ایمیل و پیام کوتاه (در ایران کار نمی‌کند ) شما را باخبر می‌کند . همچنین آمار و وضعیت وبسایت شما را هم از همین طرق برای شما ارسال می‌کند . 

تا 50 سایت رو به صورت مانیتورینگ تحت نظر داشته باشید:  www.uptimerobot.com 

 

pingdom.com : سرویسی است پولی اما اکانت های مجانی آن هم دارای امکانات خوبی هستند . شما می‌توانید در یک اکانت مجانی فقط 1 سایت را مانیتور کنید و این سرویس هر دقیقه وضعیت وبسایت شما را کنترل می‌کند . یک نرم‌افزار آیفون هم دارد در صورتی که شما دوست داشته باشید در همه حال از وضعیت وبسایت خود با خبر باشید . آگاه سازی های آن هم از طریق ایمیل , پیام کوتاه و نرم‌افزار آیفون می‌باشد .
مانیتورینگ همراه با امکاناتی چون ایمیل , پیام کوتاه و نرم‌افزار آیفون  :
 www.pingdom.com 

 

mon.itor.us : سرویس مانند Whos.among.us است که به کمک آن می‌توانید وضعیت وبسایت خودتان را براحتی دنبال کنید . اول از همه از خارج از دسترس بودن آن مطلع شوید و از میزان بازدید کنندگان وبسایت خود مطلع شوید . هر 30 دقیقه وضعیت وبسایت شما را بررسی می‌کند و از طریق ایمیل , sms و IM شما را آگاه می‌کند .
سایت مانیتورینگ با نشان دادن میزان بازدید و آگاه سازی از طریق اس ام اس و IM  :
  

www.mon.itor.us 

 

internetseer.com : یکی از بزرگترین سرویس های مانیتورینگ جهان است که هم‌اکنون 1٫7 میلیون وبسایت را تحت پوشش قرار داده است . هر یک ساعت وضعیت وبسایت شما را چک می‌کند و آگاه سازی آن از طریق ایمیل ٫ sms و پیجر !! می‌باشد . 

یکی از بزرگترین سرویس های مانیتورینگ جهان : www.internetseer.com 

 

uptrends.com : مانند دیگر سایت‌ها نمی باشد و باید حتماً ویجت آن را در وبسایت خود قرار دهید تا سیستمش کار کند ( مانند وبگذر خودمان ) هر 30 دقیقه وضعیت وبسایت شما را چک می‌کند و فقط در صفحه خانگی شما در Uptrends  می‌توانید آمار و ارقام ها را مشاهده کنیدو خبری از ایمیل و … نیست . 

سایت مانیتورینگ بدون ارسال پیام : www.uptrends.com 

منبع مطالب سایت :  itnevis